5-кімнатні квартири

знайдено 0 приміщень

5-кімнатні квартири

Купівля нерухомості в місті Київ - бажання величезної кількості людей в Україні. Все більше і більше така 'фантазія' стає реальною: залишається лише вибрати, яку квартиру придбати? Різні типи квартир ретельно спроектовані з урахуванням різних вимог до житла та бюджету.

Для більшості молодих сімей однокімнатна або трикімнатна нерухомість в новобудові є «базовим» варіантом. П'ятикімнатні квартири в місті Київ завжди були мрією середнього класу і швидше були прерогативою людей з великим достатком або великої кількості мешканців. Вони великі і просторі, в них можна впровадити безліч можливостей. Такі квартири відмінно підходять для великих сімей від 4 до 6 осіб.

Багато хто навіть не розглядають варіанти покупки 5-кімнатних квартир Київ, так як бояться, що ціна на них буде неприпустимою. У сучасних умовах це не обов'язково правда! Каталог компанії "Синергія" пропонує вам безліч варіантів 5-кімнатних квартир в різних цінових категоріях - не бійтеся піти за своєю мрією!

Особливі характеристики п'ятикімнатного житла

5-кімнатні апартаменти - «розлогі» 110 квадратних метрів або більше. На сьогоднішній день такий варіант є найбільшим житлом серед квартир в новобудові, які може запропонувати Київ. У п'ятикімнатну нерухомість можна вмістити кабінет, вітальню і їдальню; а також в ній можна отримати більше можливостей для ремонту. Таким чином ви зможете проявити творчий підхід настільки, наскільки вам дозволять ваші ресурси.

Головні переваги п'ятикімнатних квартир

5-кімнатна нерухомість прекрасно підходить для розширених сімей, адже в ній більш ніж достатньо місця. У стандартних квартирах з 5 кімнатами в місті Києві є:

 • Близько 110 квадратних метрів;
 • 3 спальні, найчастіше 1 з яких - головна спальня з прилеглою ванною кімнатою;
 • Вітальня / їдальня;
 • кухня;
 • Спільна ванна кімната;
 • Сервісний двір;
 • Комора з житловим приміщенням.

Іншими плюсами покупки є наступні фактори:

 • кожен член сім'ї буде відчувати себе комфортно і мати особистий простір;
 • п'ятикімнатні квартири будь-який час зможуть вмістити в себе несподіваних гостей, в них можна проводити важливі заходи;
 • в порівнянні з квартирами з меншою кількістю кімнат, купити п'ятикімнатну нерухомість в новобудові, як не дивно, навпаки виходить досить недорого в перерахунку на одну людину;
 • в таких квартирах можна проявити будь-яку свою фантазію - адже простору для того, щоб втілювати свої творчі ідеї, досить багато.

Класифікація п'ятикімнатних квартир в Києві

5-кімнатні квартири, як і будь-які будинок або житло, бувають різного віку і класу. Будинки, в яких міститься квартира можуть бути:

 • старого фонду;
 • «Сталінські»;
 • «Хрущовки»;
 • другого покоління індустріального домобудівництва;
 • сучасні і новобудови.

Сама нерухомість всередині будинків буває різних класів:

 • економного класу;
 • комфорт-класу;
 • бізнес-класу;
 • ВІП.

Як визначитися, що мені потрібно купити п'ятикімнатну квартиру в новобудові?

Перед таким важливим вибором, як покупкою квартири, задайте собі наступні питання:

 1. Які у вас грошові ресурси? Обов'язково звертайте увагу на свій дохід і фінансові можливості. Проведіть детальні підрахунки, і визначитеся, чи не доведеться вам жертвувати занадто багато чим заради п'ятикімнатної квартири в надійному приміщенні. У будь-якому випадку це не привід впадати у відчай! Довгоочікувана п'ятикімнатна квартира може послужити для вас мотивацією все-таки домогтися мрії в майбутньому!
 2. Ви з вашим чоловіком або з вашою дружиною чекаєте дітей найближчим часом? У вас вже є діти? Кількість осіб в родині буде грати величезну роль в тому, який тип квартири в зручному приміщенні вам потрібен. Для трьох і більше дітей може знадобитися будинок з 4 кімнатами або з 5 кімнатами.
 3. В продовження попереднього пункту подумайте, чи очікуєте ви, що ваші батьки або батьки вашої другої половинки будуть жити з вами? Можливо, інші родичі, які були вашими опікунами протягом всього вашого життя, також планують жити з вами? Якщо відповідь на ці питання так, то це ще один показник того, чому вам більш ймовірно купити саме п'ятикімнатна квартира.
 4. Кількість людей не завжди визначає розмір житла в будинку. Чи купуєте ви квартиру тільки для себе? П'ятикімнатна квартира в Києві також може бути чудовим варіантом для роботи: з такого будинку легко можна зробити престижний офіс або шоу-рум, а може бути, вона просто зможе стати віддушиною для самодостатнього людини.
 5. Після визначення того, скільки кімнат вам потрібно в квартирі, визначте, чи влаштовує вас план квартири: чи є санітарний вузол, налагоджені чи комунікації, чи присутні інші важливі для вас і вашої родини чинники?
 6. Звертайте увагу на місце розташування квартири в новобудові і фактори зовнішнього середовища. Чи достатньо близько до роботи або до транспорту, чи є поруч супермаркети, лікарня, школа, садок? Якого віку будинок або споруда? Перевірте, які у вас можуть бути сусіди, і чи не планується постійний ремонт поблизу.

У будь-якому випадку пам'ятайте, що квартиру в Києві ви вирішуєте купити для себе, а значить вона повинна містити саме те, що потрібно в першу чергу вам самим. Пам'ятайте, що вибирати нерухомість в місті Київ - справа важлива і відповідальна, до нього потрібно підходити особливо обережно. Часто в цьому може допомогти спеціалізована компанія.

Чому саме ми?

Наша компанія існує на ринку з 2010 року і успішно працює вже більше десяти років. Завдяки "Синергії" ви зможете знайти різні квартири з різними плануваннями, вже введені в експлуатацію або зовсім нові. У нашій компанії ви зможете з легкістю придбати потрібний для себе варіант, всього лише заповнивши форму на сайті. Бажаєте квартиру в місті Київ, з можливостями, з комунікаціями, з триповерховим садком поруч, з магазином в сотні метрів - хоч би яким був ваш каприз, компанія допоможе вам знайти саме те, що потрібно, і гарантує вам доступну вартість і високу якість сервісу !

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок