Про компанію

Ми вже побудували однойменні об'єкти в Ірпені, що стали своєрідним центром цього міста. І сьогодні наші нові проекти продовжують ставати його невід'ємною частиною, розвиваючи та вдосконалюючи міський простір.

Ми хочемо бачити Ірпінь не передмістям, а сучасним і затишним містом-сателітом Києва. І ми керуємося цим баченням в кожному нашому проекті.

Це легко перевірити. Поруч з нашими будівлями ми власним коштом встановили зупинки транспорту з європейським дизайном, власну систему освітлення вулиць, відкрили перший в Ірпені сучасний супермаркет, побудували дитячий садочок, реконструювали і облагородили Центральний парк. Здаючи в оренду комерційні площі на перших поверхах наших будинків, ми віддаємо перевагу тим орендарям, чиї  послуги стануть, насамперед, корисними місцевим мешканцям. Ми беремо участь у реконструкції доріг всього міста. Серед усіх нагород і високих оцінок нашої роботи особливе місце займає Подяка за розвиток Ірпеня.

Ми не ті, хто зводить будинки просто тому, що ділянки були в наявності. Задовго до початку будівництва ми завжди оцінюємо можливість забезпечити нашим мешканцям інфраструктуру.

Наші амбіції:

✓ Ми готові і будемо переносити цю філософію в кожне місто, на кожен новий об’єкт.

✓ Ми вважаємо, що нинішній будівельний бізнес, сповнений стерильного пафосу, возвеличує фальшиві ідеали - замкнуті в собі закриті комплекси, втиснуті висотні “острови”, що радше виключають себе з міста, аніж доповнюють його.

✓ Ми будуємо не просто гарні будинки, а розвиваємо і будуємо міста.

Чому саме ми?
Прозоре ведення бізнесу для кожного інвестора
Надійна репутація будівельної компанії
Виключно швидкі темпи будівництва
Стрімка динаміка розвитку Будівельної групи "Синергія"
Індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта
Сервіс обслуговування в режимі 24/7
Власна інфраструктура для кожного житлового комплексу
Служба пост-продажного обслуговування клієнтів

Надійний забудовник в Ірпені – гарантія якісного житла

Ми працюємо одночасно над кількома проектами, в яких ви зможете знайти квартиру своєї мрії (всі плани квартир представлені на сайті). У ЖК передбачені варіанти на будь-який смак:

  • невеликі смарт-квартири для тих, хто цінує раціональність;
  • варіанти-трансформери, які мають на увазі можливість перепланування;
  • просторі квартири, які стануть чудовим рішенням для молодих сімей з дітьми.

У новобудовах є як одно-, так дво- і трикімнатні квартири за доступними цінами. Великий вибір планувань і рішень дозволить задовольнити навіть найвибагливіші запити наших клієнтів, а наш відділ продажів надасть всі можливі варіанти і допоможе з вибором. Також ми готові допомогти з ремонтом. Для цього, вам потрібно лише визначитися з основними дизайнерськими і колірними рішеннями, а наші фахівці допоможуть їх реалізувати і раціонально використати простір.

Більш того, ми чудово розуміємо, що придбання житла – завдання не з легких. Саме тому, наші клієнти мають можливість покупки не тільки по передоплаті. Для них доступна розстрочка від забудовника, а також кредит в одному з наших банків-партнерів. Ми намагаємося зробити все можливе для зручності і комфорту наших майбутніх мешканців.

Синергія – надійний забудовник, що підтверджують відгуки наших клієнтів, які вже освоїлися в своїх нових квартирах. Адже вони вже можуть насолодитися всіма перевагами проживання в екологічно чистому районі в новій нерухомості, яка відповідає всім сучасним стандартам і нормам.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua