Ми - будівельна група "Синергія"

Ми вже побудували однойменні об'єкти в Ірпені, що стали своєрідним центром цього міста. І сьогодні наші нові проекти продовжують ставати його невід'ємною частиною, розвиваючи та вдосконалюючи міський простір.

Ми хочемо бачити Ірпінь не передмістям, а сучасним і затишним містом-сателітом Києва. І ми керуємося цим баченням в кожному нашому проекті.

Це легко перевірити. Поруч з нашими будівлями ми власним коштом встановили зупинки транспорту з європейським дизайном, власну систему освітлення вулиць, відкрили перший в Ірпені сучасний супермаркет, побудували дитячий садочок, реконструювали і облагородили Центральний парк. Здаючи в оренду комерційні площі на перших поверхах наших будинків, ми віддаємо перевагу тим орендарям, чиї  послуги стануть, насамперед, корисними місцевим мешканцям. Ми беремо участь у реконструкції доріг всього міста. Серед усіх нагород і високих оцінок нашої роботи особливе місце займає Подяка за розвиток Ірпеня.

Ми не ті, хто зводить будинки просто тому, що ділянки були в наявності. Задовго до початку будівництва ми завжди оцінюємо можливість забезпечити нашим мешканцям інфраструктуру.

Наші амбіції:

✓ Ми готові і будемо переносити цю філософію в кожне місто, на кожен новий об’єкт.

✓ Ми вважаємо, що нинішній будівельний бізнес, сповнений стерильного пафосу, возвеличує фальшиві ідеали - замкнуті в собі закриті комплекси, втиснуті висотні “острови”, що радше виключають себе з міста, аніж доповнюють його.

✓ Ми будуємо не просто гарні будинки, а розвиваємо і будуємо міста.